Skip to main content

Adana Mesken İlim ve Kültür Derneği Kullanıcı Politikası ve Veri İlkesi

Bu bilgilendirme ve aydınlatma 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği yapılmaktadır. Adana Mesken İlim ve Kültür Derneği olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna önem vermekteyiz. Bu nedenle tarafımızla ilişkili tüm kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmektedir “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi yasal mevzuat tarafından belirlenen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

Toplanan Kişisel Verileriniz, Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

IP adresiniz ve kullanıcı aracısı bilgileriniz, sadece analiz yapmak amacıyla ve çerezler (cookies) vb. teknolojiler vasıtasıyla, otomatik veya otomatik olmayan yöntemlerle ve bazen de analitik sağlayıcılar, reklam ağları, arama bilgi sağlayıcıları, teknoloji sağlayıcıları gibi üçüncü taraflardan elde edilerek, kaydedilerek, depolanarak ve güncellenerek, aramızdaki hizmet ve sözleşme ilişkisi çerçevesinde ve süresince, meşru menfaat işleme şartına dayanılarak işlenecektir.

Bu sayfada Mesken tarafından sunulan uygulamalar için işlenen bilgiler açıklanmaktadır.

Sorularınız için Mesken ile iletişime geçmek Merak ettiğiniz bütün sorularınız için meskenakademi@gmail.com adresini kullanabilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

Close Menu

Mesken Akademi

Karslılar Mh. 82074 Sk. No:15/1 Çukurova/Adana

Kısıklı Mh. Hanım Seti Sk. No:49/E, 34692 Üsküdar/İstanbul

T: 0 (532) 177 44 74